Utrpenie, ale aj radosť: Pozrite sa, ako to vyzerá, keď v aute cestuje medveď či krokodíl (GALÉRIA)

Zviera do auta nepatrí. Bolo vyrobené na prepravu osôb a vecí. Bohužiaľ, praktický život nás núti, aby sme v ňom previezli z času na čas aj zvieratko. Najčastejšími cestujúcimi bývajú mačky a psy.
Vydané  Text: 

**Praktický prevoz, ale aj machrovanie** Pokiaľ sa nevieme vzdať našich domácich miláčikov, je jasné, že s nami pocestujú. Kto si však zoberie na sedadlo alebo do kufra kravu, somárika, či tigra? Iba človek, ktorý sa chce ukázať, že na to má… Auto je pre ne klietka, strach z uzavretého priestoru môže byť pre zviera veľkým utrpením. Ešte horším variantom je teplé počasie. Zvieratko sa nepotí ako človek cez kožu, ale väčšinou jazykom. Pokiaľ sa v aute dostatočne nevetrá, môže prísť k najhoršiemu. **Cestovateľky myšky** Radosť z cestovania v aute na zvieratku vidieť. Je veselé, baví ho vyhliadka z okna, dokonca v ňom vie aj pokojne zaspať. Iba takto zistíte, či svojho miláčika zoberiete na výlet aj nabudúce. Inak vám hrozí, že vám od strachu interiér vášho vozidla pociká, alebo inak zničí. Najvďačnejšími zvieracími cestovateľmi bývajú obyčajne morčatá, ale aj myšky.
Pokračujte na ďalší príspevok »Spravodajstvo

Podvodníci a zlodeji si vydýchnu. HAKA oficiálne končí po 7 rokoch. Iniciatívu občanov štát prebrať nechcel, vraj kto by to robil

  • HAKA, občianska iniciatíva, ktorá pomáhala hľadať kradnuté vozidlá, končí. Štefan Farkas a Roman Grožaj projektu venovali niekedy aj 12 hodín denne a bez akéhokoľvek financovania.

     Zaujímali nás dôvody, prečo s projektom končia a čo bude nasledovať. Prikladáme archívny rozhovor so zakladateľom Štefanom Farkasom z mája 2019
  • Redakčný špeciál

    Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

  • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

     Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.