ŠKODA a Slovenský zväz ľadového hokeja predĺžili spoluprácu

Dlhodobá spolupráca Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) a spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko v pozícii hlavného partnera SZĽH bude ďalej pokračovať.
Vydané  Text: 

Predstavitelia oboch organizácií v týchto dňoch podpísali zmluvu, ktorá predlžuje vzájomnú spoluprácu o ďalšie dva roky. Súčasťou dohody sú aj nové automobily značky ŠKODA, ktoré si dnes predstavitelia SZĽH a slovenskej hokejovej reprezentácie prevzali od svojho partnera pred Zimným štadiónom O. Nepelu v Bratislave. **Flotilu dvadsiatich vozidiel v bielej farbe tvoria modely SUPERB, OCTAVIA, RAPID a FABIA**. Spolupráca značky ŠKODA so SZĽH a slovenskou hokejovou reprezentáciou v pozícii jedného z hlavných partnerov sa začala v roku 2002. „Ľadový hokej, ako aj vozidlá značky ŠKODA majú už roky spoločné to, že sa na Slovensku tešia naozaj veľkej obľube. Preto je len prirodzené, že sme našu šestnásť ročnú spoluprácu predĺžili o ďalšie 2 roky. Slovenský tím podporujeme tak, ako nám je najprirodzenejšie, poskytnutím vozidiel značky ŠKODA,“ uviedol Marek Růžička, konateľ ŠKODA AUTO Slovensko.
Flotilu dvadsiatich vozidiel v bielej farbe tvoria modely SUPERB, OCTAVIA, RAPID a FABIA
Predstavitelia SZĽH a ŠKODA AUTO Slovensko v minulých dňoch podpísali zmluvu, ktorá predlžuje partnerskú spoluprácu na ďalšie dve sezóny. Pri tejto príležitosti si v deň odletu do Dánska, na 82. Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji IIHF (4. – 20. mája 2018) predstavitelia SZĽH a slovenského reprezentačného A tímu od spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko prevzali dvadsať nových bielych automobilov značky ŠKODA. Flotilu vozidiel na slovenskom trhu dlhodobo najpredávanejšej značky automobilov tvoria modely SUPERB, OCTAVIA, RAPID a FABIA. „Sme radi, že dlhodobá spolupráca s takým silným partnerom, akou je značka ŠKODA, bude pokračovať aj v ďalšom období. Robíme všetko preto, aby v spolupráci so silnými partnermi rástla aj sila slovenského hokeja a aby sme sa naše pôsobenie korunovali úspechmi,“ povedal prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja Martin Kohút.
V pripravovanom čísle časopisu auto motor a šport 6/2018 si budete môcť prečítať aj rozhovor s trénerom slovenskej reprezentácie Craigom Ramsayom
Značka ŠKODA sa tradične angažuje v rade športov. Popri cyklistike, motoristických športoch k najdôležitejším pilierom stratégie sponzorského partnerstva automobilky patrí aj ľadový hokej. ŠKODA dlhodobo podporuje nielen Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji IIHF, ale aj rôzne národné hokejové zväzy a ligy. Na Slovensku je značka ŠKODA partnerom SZĽH a najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku od roku 2002. Od roku 2012 značka aktívne podporuje aj hokejový dorast. ŠKODA Junior Ice Hockey Cup dáva príležitosť ukázať svoje umenie aj mladým talentom.
Pokračujte na ďalší príspevok »SERVIS

Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

 • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

   Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?
 • ROZHOVOR

  Martin Jahn zo Škoda Auto: Budeme ponúkať spaľovacie autá, kým to bude legislatívne možné; ale racionálne plánovať sa dá iba na dva roky.

 • Otvorený rozhovor odpovedá na viaceré otázky o budúcnosti značky Škoda. Racionálne môžeme odhadovať budúcnosť na dva roky, prekvapuje Jahn v rozhovore pre denník Autoviny.sk.

   Rozprávali sme sa o nástupe elektromobility, zmene na luxusnú značku, ale aj o tom, či je zmena spotrebiteľského správania dôvodom na zmenu obchodného modelu automobilky. Veľmi jednoznačne sa Jahn vyjadril aj o budúcnosti úžitkových vozidiel pod značkou Škoda.
 • MOTO

  BMW R 1250 RS: Rýchlo a ďaleko

 • Mníchovský dvojvalcový motor typu boxer neodmysliteľne patrí k ikonickému cestovnému enduru, ktorému nik nepovie inak ako GS.

   Lenže keď už konštruktéri majú túto techniku, vedia ju použiť aj v iných modeloch. a pre inú cieľovú skupinu. Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 3/2024
 • Nový model

  Malé žihadlo. Nová Cupra Born VZ má mohutnejší výkon, adaptívne tlmiče a bubnové brzdy. Na jeden záťah prejde až 570 km

 • VZ je skratkou slova Veloz, čo znamená po španielsky rýchly a tradične označuje najvýkonnejšie verzie modelov značky.

   CUPRA Born VZ má výkon zvýšený na 240 kW (326 k), zrýchľuje z 0 na 100 km/h za iba 5,7 sekundy a maximálnu rýchlosť má elektronicky obmedzenú na 200 km/h. V minulom roku CUPRA predala 45 300 kusov Bornu, čo predstavuje medziročný nárast o 44,4 %.