Chceli by ste BMW rapera Tupaca, v ktorom bol zastrelený?

Tupac predal viac ako 75 miliónov nahrávok po celom svete a stal sa najpopulárnejším raperom na západnom pobreží USA.
Vydané  Text: 

V roku 1996 prišiel o život vo vlastnom aute. Po sledovaní zápasu v MGM v Las Vegas bol zastrelený vo svojom BMW 750iL, ktoré mal prenajaté od Death Row Records.
Spoločnosť Celebrity Cars Las Vegas sa rozhodla toto auto smrti zahrnúť do predaja so všetkou dokumentáciou. Automobil mal od tragickej noci už niekoľko majiteľov, ten posledný ho dal kompletne zrenovovať. Pri tejto obnove boli nainštalované parádne nové kolesá, má vynovenú karósériu aj interiér. Dnes je vo fantastickom stave. No nekúpte to!
*Zdroj: tmz.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »Autopriemysel

Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.
 • Autosalón v Ženeve 2024 naživo

  Všetko o novej Dacii Spring: Najlacnejší elektromobil prešiel výraznými zmenami. Pre firmy má skvelú funkciu navyše

 • Očakávame, že nová Dacia Spring bude aj naďalej veľmi atraktívna pre nákupcov firemných vozových parkov. Zostáva najlacnejším elektromobilom na európskom trhu.

   Prvýkrát ponúka obojsmerné nabíjanie V2L. To môže byť zaujímavé pre firmy, ktoré potrebujú mať počas prepravy tovarov napájanú chladničku alebo iné elektrické spotrebiče. Autorom našich fotografií je Rudolf Banecký.