Toto sú finalisti, ktorí zabojujú o titul Auto roka 2018 na Slovensku! Súhlasíte s výberom?

Nechýbajú SUVčka či športiaky, vyhrať však môže len jeden.
Vydané  Text: 

Z celkového počtu 38 automobilov sa do finále dostalo až deväť modelov, ktoré zabojujú o titul Auto roka 2018 na Slovensku. K tomuto číslu prišla odborná novinárska porota, pozostávajúca z pätnástich členov, ktorá prideľovala body každému autu. V súčasnosti by už o konečnom výsledku malo byť rozhodnuté, na oficiálne zverejnenie si však budeme musieť počkať až do februára. **ZOZNAM FINALISTOV NÁJDETE VO FOTOGALÉRII:**
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?