Bratislavský obchvat opravia počas júla, pripravte sa tieto obmedzenia

Bratislavský obchvat patrí aj v letných mesiacoch medzi mimoriadne vyťažené cesty. V týchto dňoch realizuje Národná diaľničná spoločnosť (NDS) hneď niekoľko opráv, ktoré si vyžiadajú dopravné obmedzenia.
Vydané  Text: 

Bratislavský obchvat patrí aj v letných mesiacoch medzi mimoriadne vyťažené cesty. V týchto dňoch realizuje Národná diaľničná spoločnosť (NDS) hneď niekoľko opráv, ktoré si vyžiadajú dopravné obmedzenia. Prvá z opráv sa ukončila ešte v nedeľu.

O plánovej údržbe NDS informuje aj na svojich webových stránkach, zo správy vyberáme termíny opráv a rozsahy obmedzení. Dobrou správou je, že obchádzka nie je potrebná ani v jednom z prípadov.

Obmedzenia D1 a D2 v Bratislave budú nasledovné:

**14. 7. (piatok) od 22:00 – 17. 7. (pondelok) do 04:00** na diaľnici D1 v pravom jazdnom páse, vonkajšom jazdnom pruhu v km 6,250 – 7,100 (medzi križovatkami Bajkalská a Gagarinova) **21.7. (piatok) od 19:00 – 23. 7. (nedeľa) do 16:00** na diaľnici D1 v ľavom jazdnom páse, v druhom pruhu z ľavej strany jazdného pásu v km 0,200 – 0,000 (medzi križovatkami Pečňa a Viedenská cesta) **21.7. (piatok) od 22:00 – 23. 7. (nedeľa) do 15:00** na diaľnici D2 v pravom jazdnom páse, vonkajšom jazdnom pruhu v km 64,500 – 64,000 (v križovatke Pečňa) **28. 7. (piatok) od 19:00 – 30. 7. (nedeľa) do 16:00** na diaľnici D1 v ľavom jazdnom páse, v strednom jazdnom pruhu v km 14,500 – 14,000 (vjazd do Bratislavy v smere zo Senca) Včera 9.7.2017 sa ukončili práce na trase medzi križovatkami Bajkalská a Gagarinova.
Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?