Technické údaje Škoda Kamiq 1.6 TDI Ambition (2019)
| Značka | hybrid (nafta+elektrina) |
| Model | Kamiq |
| Typ | 1.6 TDI Ambition |
| Rok výroby/modelový ročník | 2019 |
| Dĺžka | 4 241 mm |
| Šírka | 1 793 mm |
| Výška | 1 531 mm |
| Rázvor | 2 651 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1 409 kg |
| Užitočné zaťaženie | 1 809 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 400 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1 395 dm3 |
| Max. výkon | 115 85 kW |
| Max. výkon pri | 3 250 – 4 000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 250 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1 500 – 3 250 ot./min |
| Max. rýchlosť | 193 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1 598 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 4,8 – 5,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 126 g/km |
| Cena | 23 209 |

























