Technické údaje Mini Clubman Cooper SD (2015)

| Značka | Mini |
| Model | Clubman |
| Typ | Cooper SD |
| Rok výroby/modelový ročník | 2015 |
| Dĺžka | 4253 mm |
| Šírka | 1800 mm |
| Výška | 1441 mm |
| Rázvor | mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1385 kg |
| Užitočné zaťaženie | 575 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 360 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1250 dm3 |
| Max. výkon | 190 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 400 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750-2500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 225 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7,4 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1995 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 4,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 119 g/km |
| Cena | 761800 |

























