Technické údaje Audi RS3 (2015)

| Značka | Audi |
| Model | RS3 |
| Typ | |
| Rok výroby/modelový ročník | 2015 |
| Dĺžka | 4343 mm |
| Šírka | 1966 mm |
| Výška | 1427 mm |
| Rázvor | 2631 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1595 kg |
| Užitočné zaťaženie | 425 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 280 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1120 dm3 |
| Max. výkon | 367 kW |
| Max. výkon pri | 5550-6800 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 465 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1625-5550 ot./min |
| Max. rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 4,3 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 2480 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 5 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 8,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | 189 g/km |
| Cena | 1343900 |






















