Technické údaje BMW M4 Cabrio (2014)

| Značka | BMW |
| Model | M4 |
| Typ | Cabrio |
| Rok výroby/modelový ročník | 2014 |
| Dĺžka | 4671 mm |
| Šírka | 1870 mm |
| Výška | 1386 mm |
| Rázvor | 2812 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1825 kg |
| Užitočné zaťaženie | 425 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 431 kW |
| Max. výkon pri | 5500-7300 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 550 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1850-5500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 4,6 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 2979 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 9,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | 213 g/km |
| Cena | 2093000 |

























