Technické údaje Volkswagen Golf Plus 1.4 (2008)

| Značka | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Typ | Plus 1.4 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2008 |
| Dĺžka | 4204 mm |
| Šírka | 1759 mm |
| Výška | 1583 mm |
| Rázvor | 2578 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1262 kg |
| Užitočné zaťaženie | 628 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 395 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1450 dm3 |
| Max. výkon | 80 kW |
| Max. výkon pri | 5000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 132 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 3800 ot./min |
| Max. rýchlosť | 169 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 14,9 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1390 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 6,6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 154 g/km |
| Cena |






















