Technické údaje Volkswagen Golf Cabriolet 1.8 (1993)

| Značka | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Typ | Cabriolet 1.8 |
| Rok výroby/modelový ročník | 1993 |
| Dĺžka | 4020 mm |
| Šírka | 1700 mm |
| Výška | 1410 mm |
| Rázvor | 2480 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1142 kg |
| Užitočné zaťaženie | 438 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 270 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 448 dm3 |
| Max. výkon | 90 kW |
| Max. výkon pri | 5500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 145 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 172 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1781 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 8,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | 202 g/km |
| Cena |

























