Technické údaje Toyota Corolla 1.33 VVT-i (2010)

| Značka | Toyota |
| Model | Corolla |
| Typ | 1.33 VVT-i |
| Rok výroby/modelový ročník | 2010 |
| Dĺžka | 4545 mm |
| Šírka | 1760 mm |
| Výška | 1470 mm |
| Rázvor | 2600 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1200 kg |
| Užitočné zaťaženie | 535 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 450 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 750 dm3 |
| Max. výkon | 100 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 128 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 3800 ot./min |
| Max. rýchlosť | 180 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1329 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,9 l/100 km |
| Emisie CO2 | 136 g/km |
| Cena |

























