Technické údaje Škoda Yeti 1.8 TSI 4×4

| Značka | Škoda |
| Model | Yeti |
| Typ | 1.8 TSI 4x4 |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4223 mm |
| Šírka | 1793 mm |
| Výška | 1691 mm |
| Rázvor | 2578 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1505 kg |
| Užitočné zaťaženie | 545 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 405/510 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1580/1760 dm3 |
| Max. výkon | 160 kW |
| Max. výkon pri | 4500-6200 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 250 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1500-4500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 200 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1798 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 8 l/100 km |
| Emisie CO2 | 189 g/km |
| Cena |

























