Technické údaje Škoda Octavia Combi TOUR 1.6 MPI (2010)

| Značka | Škoda |
| Model | Octavia |
| Typ | Combi TOUR 1.6 MPI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2010 |
| Dĺžka | 4572 mm |
| Šírka | 1769 mm |
| Výška | 1468 mm |
| Rázvor | 2578 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1285 kg |
| Užitočné zaťaženie | 675 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 605 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1655 dm3 |
| Max. výkon | robotizovaná kW |
| Max. výkon pri | 5600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 148 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 3800 ot./min |
| Max. rýchlosť | 189 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 12,4 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1595 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 7,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | 168 g/km |
| Cena |

























