Technické údaje Škoda Octavia Combi III Scout 1.8 TSI (2014)

| Značka | Škoda |
| Model | Octavia |
| Typ | Combi III Scout 1.8 TSI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2014 |
| Dĺžka | 4685 mm |
| Šírka | 1814 mm |
| Výška | 1531 mm |
| Rázvor | 2679 mm |
| Prevádzková hmotnosť | kg |
| Užitočné zaťaženie | kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 610 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1740 dm3 |
| Max. výkon | 180 kW |
| Max. výkon pri | 4500-6200 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 280 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1350-4500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 216 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1798 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6,9 l/100 km |
| Emisie CO2 | 158 g/km |
| Cena | 694900 |

























