Technické údaje Škoda Fabia 1.9 TDI PD (1999)

| Značka | Škoda |
| Model | Fabia |
| Typ | 1.9 TDI PD |
| Rok výroby/modelový ročník | 1999 |
| Dĺžka | 3960 mm |
| Šírka | 1646 mm |
| Výška | 1451 mm |
| Rázvor | 2462 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1220 kg |
| Užitočné zaťaženie | 515 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 260 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1016 dm3 |
| Max. výkon | 100 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 240 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1800–2400 ot./min |
| Max. rýchlosť | 185 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1896 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5,9 l/100 km |
| Emisie CO2 | 135 g/km |
| Cena |

























