Technické údaje Škoda Fabia 1.4 MPI (1999)

| Značka | Škoda |
| Model | Fabia |
| Typ | 1.4 MPI |
| Rok výroby/modelový ročník | 1999 |
| Dĺžka | 3960 mm |
| Šírka | 1646 mm |
| Výška | 1451 mm |
| Rázvor | 2462 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1139 kg |
| Užitočné zaťaženie | 410 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 260 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1016 dm3 |
| Max. výkon | 68 kW |
| Max. výkon pri | 5000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 120 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 162 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 14,4 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1397 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 7,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | 173 g/km |
| Cena |






















