Technické údaje Range Rover Sport 3.6 TDV8 (2009)

| Značka | Land Rover |
| Model | Range Rover Sport |
| Typ | 3.6 TDV8 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2009 |
| Dĺžka | 4783 mm |
| Šírka | 2004 mm |
| Výška | 1783 mm |
| Rázvor | 2743 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2656 kg |
| Užitočné zaťaženie | 519 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 450 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 2013 dm3 |
| Max. výkon | 268 kW |
| Max. výkon pri | 3750 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 640 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 209 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 3628 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 8 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 11,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | 294 g/km |
| Cena |

























