Technické údaje Porsche Cayman S

| Značka | Porsche |
| Model | Cayman |
| Typ | S |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4347 mm |
| Šírka | 1801 mm |
| Výška | 1306 mm |
| Rázvor | 2415 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1350 kg |
| Užitočné zaťaženie | 295 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 280 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 320 kW |
| Max. výkon pri | 7200 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 370 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 277 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 5,2 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 3436 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 93 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 9,8 l/100 km |
| Emisie CO2 | 230 g/km |
| Cena |

























