Technické údaje Peugeot Expert Tepee 2.0 HDI 120 hp L2

| Značka | Peugeot |
| Model | Expert |
| Typ | Tepee 2.0 HDI 120 hp L2 |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 5135 mm |
| Šírka | 1895 mm |
| Výška | 1942 mm |
| Rázvor | 3122 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1978 kg |
| Užitočné zaťaženie | 813 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 120 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 300 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 160 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1997 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 7,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 194 g/km |
| Cena |

























