Technické údaje Peugeot 208 1.4 HDi

| Značka | Peugeot |
| Model | 208 |
| Typ | 1.4 HDi |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 3962 mm |
| Šírka | 1829 mm |
| Výška | 1460 mm |
| Rázvor | 2538 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1050 kg |
| Užitočné zaťaženie | 530 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 285 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1076 dm3 |
| Max. výkon | 68 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 160 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 163 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 13,5 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1397 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 3,8 l/100 km |
| Emisie CO2 | hybrid (benzín+elektrina) g/km |
| Cena |






















