Technické údaje Mini Cabrio Cooper D (2012)

| Značka | Mini |
| Model | Cabrio |
| Typ | Cooper D |
| Rok výroby/modelový ročník | 2012 |
| Dĺžka | 3723 mm |
| Šírka | 1683 mm |
| Výška | 1414 mm |
| Rázvor | 2467 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1200 kg |
| Užitočné zaťaženie | 430 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 125 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 170 dm3 |
| Max. výkon | 112 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 270 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750-2250 ot./min |
| Max. rýchlosť | 194 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1598 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 105 g/km |
| Cena | 642500 |

























