Technické údaje Mercedes-Benz Viano Marco Polo 3.5

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | Viano |
| Typ | Marco Polo 3.5 |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 5008 mm |
| Šírka | 1901 mm |
| Výška | 1960 mm |
| Rázvor | 3200 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2270 kg |
| Užitočné zaťaženie | 780 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 3380 dm3 |
| Max. výkon | 258 kW |
| Max. výkon pri | 5900 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 340 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2500-5000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 217 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 3498 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 12,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | 284 g/km |
| Cena |

























