Technické údaje Mercedes-Benz Viano Marco Polo 2.0 CDI

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | Viano |
| Typ | Marco Polo 2.0 CDI |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 5008 mm |
| Šírka | 1901 mm |
| Výška | 1960 mm |
| Rázvor | 3200 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2260 kg |
| Užitočné zaťaženie | 790 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 3380 dm3 |
| Max. výkon | 136 kW |
| Max. výkon pri | 3800 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 310 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1400-2400 ot./min |
| Max. rýchlosť | 174 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 14,1 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2143 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 7,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 195 g/km |
| Cena |

























