Technické údaje Mercedes-Benz ML 63 AMG (2012)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | ML |
| Typ | 63 AMG |
| Rok výroby/modelový ročník | 2012 |
| Dĺžka | 4804 mm |
| Šírka | 1926 mm |
| Výška | 1796 mm |
| Rázvor | 2915 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2345 kg |
| Užitočné zaťaženie | 705 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 690 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 2010 dm3 |
| Max. výkon | 525 kW |
| Max. výkon pri | 5250-5750 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 700 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750-5000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 4,8 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 5461 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 8 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 11,8 l/100 km |
| Emisie CO2 | 276 g/km |
| Cena |

























