Technické údaje Mercedes-Benz CLC 180 K (2008)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | CLC |
| Typ | 180 K |
| Rok výroby/modelový ročník | 2008 |
| Dĺžka | 4448 mm |
| Šírka | 1728 mm |
| Výška | 1405 mm |
| Rázvor | 2715 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1475 kg |
| Užitočné zaťaženie | 470 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 310 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1100 dm3 |
| Max. výkon | 143 kW |
| Max. výkon pri | 4200 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 220 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2500-4200 ot./min |
| Max. rýchlosť | 220 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1796 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 7,7 l/100 km |
| Emisie CO2 | 182 g/km |
| Cena |

























