Technické údaje Mercedes-Benz B 200 Turbo (2008)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | B |
| Typ | 200 Turbo |
| Rok výroby/modelový ročník | 2008 |
| Dĺžka | 4270 mm |
| Šírka | 1777 mm |
| Výška | 1603 mm |
| Rázvor | 2778 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1370 kg |
| Užitočné zaťaženie | 510 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 458 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1530 dm3 |
| Max. výkon | 193 kW |
| Max. výkon pri | 5000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 280 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1800-4850 ot./min |
| Max. rýchlosť | 225 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 2034 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 7,9 l/100 km |
| Emisie CO2 | 190 g/km |
| Cena |

























