Technické údaje Lamborghini Gallardo LP560-4

| Značka | Lamborghini |
| Model | Gallardo |
| Typ | LP560-4 |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4345 mm |
| Šírka | 1900 mm |
| Výška | 1165 mm |
| Rázvor | 2560 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1500 kg |
| Užitočné zaťaženie | 225 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 110 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 560 kW |
| Max. výkon pri | 8000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 540 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 6500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 325 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 3,7 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 5204 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 10 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 14,7 l/100 km |
| Emisie CO2 | 351 g/km |
| Cena |






















