Technické údaje Infiniti FX50 (2008)

| Značka | Infiniti |
| Model | FX |
| Typ | FX50 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2008 |
| Dĺžka | 4865 mm |
| Šírka | 1925 mm |
| Výška | 1680 mm |
| Rázvor | 2885 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2120 kg |
| Užitočné zaťaženie | kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 410 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1305 dm3 |
| Max. výkon | 390 kW |
| Max. výkon pri | 6500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 500 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4400 ot./min |
| Max. rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 5,8 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 5026 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 8 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 13,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | 307 g/km |
| Cena |

























