Technické údaje Honda Civic 1.8 i-VTEC (2008)

| Značka | Honda |
| Model | Civic |
| Typ | 1.8 i-VTEC |
| Rok výroby/modelový ročník | 2008 |
| Dĺžka | 4255 mm |
| Šírka | 1765 mm |
| Výška | 1460 mm |
| Rázvor | 2620 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1265 kg |
| Užitočné zaťaženie | 485 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 415 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1352 dm3 |
| Max. výkon | 140 kW |
| Max. výkon pri | 6300 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 174 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4300 ot./min |
| Max. rýchlosť | 205 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1799 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6,6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 152 g/km |
| Cena |

























