Technické údaje Fiat Stilo Multiwagon 1.9 JTD

| Značka | FIAT |
| Model | Stilo |
| Typ | Multiwagon 1.9 JTD |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4516 mm |
| Šírka | 1756 mm |
| Výška | 1570 mm |
| Rázvor | 2600 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1410 kg |
| Užitočné zaťaženie | 510 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 510 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1480 dm3 |
| Max. výkon | 115 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 255 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 190 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1910 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 7,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | g/km |
| Cena |

























