Technické údaje Fiat Marea Weekend 1.9 JTD

| Značka | FIAT |
| Model | Marea |
| Typ | Weekend 1.9 JTD |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4490 mm |
| Šírka | 1741 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Rázvor | 2540 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1350 kg |
| Užitočné zaťaženie | 520 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 500 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1550 dm3 |
| Max. výkon | 105 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 200 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 183 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1910 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5,7 l/100 km |
| Emisie CO2 | 170 g/km |
| Cena |






















