Technické údaje Fiat Doblo Cargo 1.9 D (2000)

| Značka | FIAT |
| Model | Doblo |
| Typ | Cargo 1.9 D |
| Rok výroby/modelový ročník | 2000 |
| Dĺžka | 4159 mm |
| Šírka | 1714 mm |
| Výška | 1820 mm |
| Rázvor | 2566 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1280 kg |
| Užitočné zaťaženie | 625 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 750 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 3000 dm3 |
| Max. výkon | 7 kW |
| Max. výkon pri | 4500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 118 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 141 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 20,9 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1910 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 7,8 l/100 km |
| Emisie CO2 | 191 g/km |
| Cena |

























