Technické údaje BMW X1 xDrive25i

| Značka | BMW |
| Model | X1 |
| Typ | xDrive25i |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4454 mm |
| Šírka | 1798 mm |
| Výška | 1545 mm |
| Rázvor | 2760 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1675 kg |
| Užitočné zaťaženie | 505 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 420 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1350 dm3 |
| Max. výkon | 218 kW |
| Max. výkon pri | 6100 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 277 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 223 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 2996 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 9,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 217 g/km |
| Cena |

























