Technické údaje Volvo XC70 D4 163 hp (2013)

| Značka | Volvo |
| Model | XC70 |
| Typ | D4 163 hp |
| Rok výroby/modelový ročník | 2013 |
| Dĺžka | 4838 mm |
| Šírka | 1861 mm |
| Výška | 1604 mm |
| Rázvor | 2815 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1829 kg |
| Užitočné zaťaženie | 491 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 575 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1600 dm3 |
| Max. výkon | 163 kW |
| Max. výkon pri | 3500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 400 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1500-2750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 205 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1984 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 5 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 139 g/km |
| Cena |






















