Technické údaje Volvo V40 D2 Cross Country

| Značka | Volvo |
| Model | V40 |
| Typ | D2 Cross Country |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4370 mm |
| Šírka | 1783 mm |
| Výška | 1458 mm |
| Rázvor | 2646 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1383 kg |
| Užitočné zaťaženie | 537 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 335 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1032 dm3 |
| Max. výkon | 115 kW |
| Max. výkon pri | 3600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 270 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750-2500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 185 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1560 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 3,8 l/100 km |
| Emisie CO2 | 99 g/km |
| Cena | 631000 |

























