Technické údaje Toyota RAV4 2.2 D-CAT (2010)

| Značka | Toyota |
| Model | RAV4 |
| Typ | 2.2 D-CAT |
| Rok výroby/modelový ročník | 2010 |
| Dĺžka | 4365 mm |
| Šírka | 1815 mm |
| Výška | 1685 mm |
| Rázvor | 2560 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1575 kg |
| Užitočné zaťaženie | 615 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 450 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1752 dm3 |
| Max. výkon | 177 kW |
| Max. výkon pri | 3600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 400 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000-2800 ot./min |
| Max. rýchlosť | 200 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2231 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6,7 l/100 km |
| Emisie CO2 | 177 g/km |
| Cena |






















