Technické údaje Toyota Prius+ (2012)

| Značka | Toyota |
| Model | Prius+ |
| Typ | |
| Rok výroby/modelový ročník | 2012 |
| Dĺžka | 4615 mm |
| Šírka | 1775 mm |
| Výška | 1575 mm |
| Rázvor | 2780 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2115 kg |
| Užitočné zaťaženie | kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 232 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 99+81 kW |
| Max. výkon pri | 5200 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 142+207 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 165 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Palivo | hybrid (benzín+elektrina) |
| Objem valcov | 1798 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | CVT (automat) |
| Počet prevodových stupňov | CVT je bezstupňová |
| Kombinovaná spotreba | 4,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | 96 g/km |
| Cena |






















