Technické údaje Toyota Land Cruiser 4.0 VVT-i (2009)

| Značka | Toyota |
| Model | Land Cruiser |
| Typ | 4.0 VVT-i |
| Rok výroby/modelový ročník | 2009 |
| Dĺžka | 4760 mm |
| Šírka | 1885 mm |
| Výška | 1845 mm |
| Rázvor | 2790 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2085 kg |
| Užitočné zaťaženie | 815 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 205 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1080 dm3 |
| Max. výkon | 282 kW |
| Max. výkon pri | 5600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 387 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4400 ot./min |
| Max. rýchlosť | 180 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 3956 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 10,8 l/100 km |
| Emisie CO2 | 256 g/km |
| Cena |






















