Technické údaje Toyota Land Cruiser 3.0 D-4D (2009)

| Značka | Toyota |
| Model | Land Cruiser |
| Typ | 3.0 D-4D |
| Rok výroby/modelový ročník | 2009 |
| Dĺžka | 4760 mm |
| Šírka | 1885 mm |
| Výška | 1845 mm |
| Rázvor | 2790 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2065 kg |
| Užitočné zaťaženie | 925 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 205 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1080 dm3 |
| Max. výkon | 173 kW |
| Max. výkon pri | 3400 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 410 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1600-2800 ot./min |
| Max. rýchlosť | 175 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 14,5 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2982 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 8,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | 214 g/km |
| Cena |






















