Technické údaje Toyota iQ 1.0 VVT-i

| Značka | Toyota |
| Model | iQ |
| Typ | 1.0 VVT-i |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 2985 mm |
| Šírka | 1680 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Rázvor | 2000 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 820 kg |
| Užitočné zaťaženie | 390 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 32 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 292 dm3 |
| Max. výkon | 68 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 91 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4800 ot./min |
| Max. rýchlosť | 150 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 16,6 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 998 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 3 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 4,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 105 g/km |
| Cena |






















