Technické údaje Seat Leon 1.9 TDI (2000)

| Značka | SEAT |
| Model | Leon |
| Typ | 1.9 TDI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2000 |
| Dĺžka | 4183 mm |
| Šírka | 1742 mm |
| Výška | 1440 mm |
| Rázvor | 2512 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1276 kg |
| Užitočné zaťaženie | 535 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 340 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 585 dm3 |
| Max. výkon | 150 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 320 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 216 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1896 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 143 g/km |
| Cena |





















