Technické údaje Mercedes-Benz E 220 CDI (1995)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | E |
| Typ | 220 CDI |
| Rok výroby/modelový ročník | 1995 |
| Dĺžka | 4796 mm |
| Šírka | 1798 mm |
| Výška | 1420 mm |
| Rázvor | 2832 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1540 kg |
| Užitočné zaťaženie | 500 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 521 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 125 kW |
| Max. výkon pri | 4200 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 300 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1800-2600 ot./min |
| Max. rýchlosť | 200 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2151 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 6,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 166 g/km |
| Cena |






















