Technické údaje Mercedes-Benz C 63 AMG (2011)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | C |
| Typ | 63 AMG |
| Rok výroby/modelový ročník | 2011 |
| Dĺžka | 591 mm |
| Šírka | 1770 mm |
| Výška | 1447 mm |
| Rázvor | 2760 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1730 kg |
| Užitočné zaťaženie | 445 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 475 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 457 kW |
| Max. výkon pri | 6800 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 600 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 5000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 4,4 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 6208 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 8 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 12 l/100 km |
| Emisie CO2 | 280 g/km |
| Cena |




















