Technické údaje Dodge Challenger SE

| Značka | Dodge |
| Model | Challenger |
| Typ | SE |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 5023 mm |
| Šírka | 1923 mm |
| Výška | 1449 mm |
| Rázvor | 2946 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1739 kg |
| Užitočné zaťaženie | 453 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 460 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 305 kW |
| Max. výkon pri | 6350 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 363 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4800 ot./min |
| Max. rýchlosť | km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 8,7 l/100 km |
| Emisie CO2 | 276 g/km |
| Cena |






















