VIDEO: Audi testuje komfort podvozka netradičným spôsobom. Novú A8čku poslali na okruh s vedrom plným vody!

Vedro vody potom nahradili cigarou na palubnej doske. Obstálo nové Audi A8 aj v tomto netradičnom teste?
Vydané  Text: 
Možno sa nám to nezdá, ale dôležití ľudia majú častokrát problém nájsť si chvíľku len pre seba. Zadné sedadlá limuzíny sú ideálnym miestom, kde si môžu v pokoji prečítať noviny, pozrieť film, alebo si trochu zdriemnuť. Dizajn exteriéru pri výbere nového auta veľmi neriešia, dôležitý je interiér a komfort podvozka.


Práve tieto kľúčové vlastnosti otestoval majiteľ firmy, ktorá sprostredkúva transport VIP klientom. Medzi stálych zákazníkov patria aj Larry Page či Johnny Depp.


S Audi A8 absolvovali niekoľko netradičných jázd, ktoré mali overiť skutočný komfort novej vlajkovej lode. Prvý test začal s vedierkom vody na prednej kapote, neskôr nasledovala jazda s cigarou na palubnej doske. V oboch prípadoch bolo jasné, čo sa nesmie stať. Testovaný predmet nemal zmeniť polohu.

**VIDEO**
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!


ODPORÚČANÉInzercia

Advertisement

Inzercia