Magazín

Získajte 3 dvojvstupenky na Veľkú cenu SR cestných áut na okruhu s novým číslom auto motor a šport!

AKTUALIZÁCIA 10.8.2020: Táto súťaž bola vyhodnotená a uzavretá.

auto motor a šport, najčítanejší motoristický časopis na Slovensku, aktuálne v predaji ako letné dvojčíslo 8-9/2020, spúšťa súťaž o tri vstupenky pre dve osoby na Veľkú cenu SR cestných automobilov na okruhu, ktorá sa bude konať na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni 21. až 23. augusta 2020, a tri vstupy na jazdy s vlastným autom na Slovakia Ringu.

Prečítajte si aj:


Nové dvojčíslo auto motor a šport s Attilom Véghom a Dominikou Kavaschovou je už v predaji

ERIK STRÍŽ


Zapojiť sa môžete všetci, ktorí máte aspoň 18 rokov, stačí zodpovedať súťažnú otázku uvedenú nižšie, napísať ju do komentára pod týmto článkom a dúfať, že žrebovaním vyberieme práve vás. Žrebovanie prebehne 10. augusta 2020 o 12:00 hodine, kedy zverejníme aj mená výhercov. V hodnotení budeme vyberať podľa obsahu príspevku, pričom nás nebude zaujímať počet lajkov a komentárov, ale vtipná či zaujímavá myšlienka.

Zdôrazňujeme, že súťaž je určená pre osoby s vekom aspoň 18 rokov a pre tých, ktorí sú používateľmi Facebooku, zároveň fanúšikmi stránky auto motor a šport - Autoviny.sk.

Súťažná otázka znie:

Ako by ste kreatívne opísali, čo majú spoločné bojové športy s tými motoristickými?

Prečo sa pýtame práve na toto? V aktuálnom čísle časopisu auto motor a šport č. 8-9/2020 nájdete rozhovor s úspešným slovenským bojovníkom Attilom Véghom, ktorý, ako sa ukázalo, má rád dobré autá. V skutonočnosti svet motoristických a bojových športov spája oveľa viac, než len adrenalín - a práve od vás, čitateľov, chceme vedieť, ako to vidíte vy.

Prečítajte si aj:


O autách aj živote! Prečítajte si rozhovor s Attilom Véghom

Juraj Hrivnák


Popis výhier:

 1. cena: jedna vstupenka pre dve osoby na vstup na Veľkú cenu SR cestných automobilov na okruhu

 2. cena: jedna vstupenka pre dve osoby na vstup na Veľkú cenu SR cestných automobilov na okruhu

 3. cena: jedna vstupenka pre dve osoby na vstup na Veľkú cenu SR cestných automobilov na okruhu

 4. cena: vstup na voľnú jazdu na okruhu Slovakia Ring na vlastnom vozidle

 5. cena: vstup na voľnú jazdu na okruhu Slovakia Ring na vlastnom vozidle

 6. cena: vstup na voľnú jazdu na okruhu Slovakia Ring na vlastnom vozidle

Doručenie prvej, druhej a tretej ceny bude zabezpečené formou nahlásenia mena návštevníkov podujatia u organizátora - výherca nebude musieť nosiť lístok, bude stačiť, keď nahlási svoje meno pri vstupe, kde bude už medzi zaregistrovanými návštevníkmi.

Doručenie štvrtej, piatej a šiestej ceny bude zabezpečené fyzicky v obálke prostredníctvom Slovenskej pošty, a to na adresu, ktorú výhercovia odkomunikujú redakcii auto motor a športu po vyzvaní.

Skrátený štatút súťaže

 • termín konania súťaže : 30.7.2020 (11.45 hod) do 10.8.2020 (12:00 hod)

 • termín vyhlásenia výhercov súťaže : 10.8.2020 (po 12:00 hod)

 • podmienky zapojenia sa do súťaže: Odpoveď na súťažnú otázku v termíne konania súťaže

 • súťažná otázka: Ako by ste kreatívne opísali, čo majú spoločné bojové športy s tými motoristickými?

 • špecifikácia cien: 3x dvojvstupenka na podujatie VCSR cestných automobilov 2020 na Slovakia Ringu 3x vstup na voľné jazdy na Slovakia Ringu s vlastným autom

Pre úplné znenie všetkých pravidiel súťaže si prečítajte našu stránku autoviny.sk/sutaze a kompletný Štatút súťaže, ako aj Úplný štatút propagačných, reklamných a marketingových súťaží pre Facebook.

Erik Stríž je redaktor magazínu Autoviny.sk a časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.
Ak vás zaujíma čokoľvek, od zákonov po detaily mojich testov áut, môžete ma kedykoľvek kontaktovať. Odpovedám každému. Moje testy píšem s ohľadom na reálneho zákazníka a nie ako marketingový prospekt. Pre neho je kúpa auta významnou životnou udalosťou, ktorá ho stojí značnú časť príjmov. Preto sa často venujem praktickým záležitostiam, ako spotrebe, schopnosti motora zvládať záťaž, batožinovému priestoru či variabilite.
Kontakt: erik@striz.sk