Historicke Auta

Rolls-Royce nás pozval jazdiť Ghosty a na rekonštrukciu pretekov Alpine Trial spred 110 rokov. Tu nejde o peniaze, hovoria majitelia Rollsov za milióny eur.

  • Zúčastnili sme sa jedného dňa exkluzívneho podujatia, ktoré organizuje elitný klub majiteľov historických automobilov značky Rolls-Royce, 20-Ghost Club. Naším transferom boli limuzíny Ghost, ktoré poukázali na obrovský pokrok uplynulých sto rokov.

     Automobilka pripravila pestrý program, v rámci ktorého poukázala na aktuálny model Ghost, svoje komerčné úspechy aj históriu značky, ktorá písala dejiny autopriemyslu. 
  • Jazdia na nich aj tisíce kilometrov, poruchy patria k zážitku. 30. zraz historických MINI nám ukázal, ako vyzerá komunita okolo áut

  • Úžasne priateľská atmosféra a desiatky krásnych historických áut s jedinečnými príbehmi. Účasť na 30. slovenskom zraze MINI nám odhalila, ako vyzerá a funguje komunita priaznivcov historických automobilov.

     Čo si myslia majitelia starých modelov o účasti tých nových, vrátane nášho kabrioletu Cooper S, na ktorom sme prišli my?