Facelift pre Cadillac XLR

Cadillac podrobil svoj roadster XLR decentnému faceliftu. V rámci neho sa zameral predovšetkým na zvýšenie luxusu.
Vydané  Text: 

Najviditeľnejšími úpravami prešli predný a zadný nárazník a rebrovanie na predných blatníkoch. Dizajnéri sa inšpiroval novou generáciou sedanu CTS. Interiér vrátane palubnej dostal obšitie kožou a alcantarou, osviežením prešli aj prístroje a drevené obklady. K množstvu elektronických vymožeností ako adaptívnemu podvozku či zábavnému systému s výsuvným displejom sa teraz pridávajú aj natáčacie svetlomety a adaptívny tempomat. Pohonné jednotky sa výraznejšie nemenia: základom je osemvalec Northstar 4.6 s výkonom 239 kW (320 k), pre športovcov je pripravený XLR-V s kompresorom prepĺňaným osemvalcom 4.4 s výkonom 330 kW (443 k).
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?