Jaguar a Land Rover menia majiteľa POTVRDENÉ

Koncern Ford dnes oznámil predaj značiek Jaguar a Land Rover indickej automobilke Tata.
Vydané  Text: 

Koncern Ford deklaroval už približne pred rokom, že prémiové značky Jaguar a Land Rover budú nasledovať osud značky Aston Martin a zmenia majiteľa. Z viacerých záujemcov bola favorizovaná indická automobilka Tata, ktorá nakoniec získala obe značky za 2,3 miliardy dolárov. Ford však ostane dodávateľom pohonných jednotiek a iných dielov a bude sa ďalej podieľať na vývoji nových modelov. Z bývalej Premier Automotive Group tak už ostala len značka Volvo, ktorá však tiež asi dlho v rukách Fordu neostane.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?